Komunikat Komisji Uczelni Mundurowych z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie terminu organizacji Pucharu Rektorów – Mistrzostw Polski Uczelni Mundurowych

Na podstawie rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni wojskowych nadzorowanych przez Ministra Obrony Narodowej z powodu zapobiegania zakażeniu wirusem SARS-CoV-2, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zawodów Puchar Rektorów zaplanowany w dniach 17-19 kwietnia br. na terenie Akademii Sztuki Wojennej i Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie zostaje przełożony na termin podany w kolejnym komunikacie.

Decyzja ta była trudna ze względu na włożoną przez nas wszystkich pracę w przygotowanie tego wydarzenia, jednak naszym priorytetem jest troska o zachowanie bezpieczeństwa naszych Studentów i Studentek.

Zaleca się również śledzenie na bieżąco komunikatów władz rektorskich i Ministra Obrony Narodowej.

PRZEWODNICZACY
KOMISJI UCZELNI MUNDUROWYCH

plut. kpr. pchor. Łukasz MAKARYK

Link do pełnego komunikatu Komisji Uczelni Mundurowych: