XXV Zjazd Komisji Uczelni Mundurowych

W miniony weekend (16-19 czerwca 2016 r.) na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych im. Gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu odbył się XXV Zjazd Komisji Uczelni Mundurowych.
Reprezentanci Uczelni Mundurowych spędzili go bardzo pracowicie. Wielogodzinne prace były poświęcone m.in. poprawieniu Regulaminu, kwestiom organizacyjnym związanym z październikowymi zawodami o Puchar Rektorów, które odbędą się na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni oraz sprawom bieżącym. Nie obyło się również bez spotkania z władzami uczelni, zwiedzaniu jej terenu oraz poznawaniu miasta. Uczestnicy zaznajomili się ze sposobem funkcjonowania samorządu wrocławskiej uczelni, jak również skonfrontowali to z działalnością swojego środowiska. Spotkanie stało się impulsem do dalszego działania Komisji oraz najbliższych przedsięwzięć.